Honi Faesztergályos Egyesület

Az egyesület betekintést nyújt a honi faesztergályosok életébe. Összefogja ennek a ma már feledésbe merülő szakmának híveit. Kapcsolatot teremt idős faesztergályosokkal. Nyíltnapok keretén belül bemutatjuk alkotásaikat, eszközeiket.

2011.01.07.

Honi Faesztergályos Egyesület alakuló közgyűléséről készült beszámoló.

Az Egyesület megalakulásához 2010.12.27.-én a Székesfehérvári helyszint, Köpf Jenő tagtársunk biztosította. Neki köszönhetjük, hogy a közgyűlést, stílusosan egy, asztalos tanműhelyben tarthattuk meg. Az ország minden szegletéből érkező tagok, az időjárás ellenére időben befutottak, és elkezdhettük a gyűlést. Annak ellenére, hogy hónapokkal előtte, szinte mindennap, interaktív kapcsolatban álltunk, mégis voltak még észrevételek, javaslatok. Itt most, nem részletezném a közgyűlés lefolyását, lényeg az, hogy sikerült mindenben megegyeznünk, végül kinyomtatásra került a végleges alapszabály, és a jegyzőkönyv. A jelenléti ív aláírásra került, a megválasztott tisztségviselők átolvasták a dokumentumokat, és azokat kézjegyükkel látták el. Ezzel, gyakorlatilag megalakultunk, most már csak a bírósági bejegyzés van hátra.

Itt szeretném megragadni az alkalmat, és köszönetet mondani mindenkinek, aki részt vett az előkészületekben, és az alapító tagoknak, akik időt, pénzt, és fáradságot nem sajnálva, megjelentek és nevüket adták az Egyesület létrehozásához.

Szögi János

Elnök

Honi Faesztergályos Egyesület

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 4
Tegnapi: 3
Heti: 4
Havi: 47
Össz.: 7 958

Látogatottság növelés
Oldal: Híreink
Honi Faesztergályos Egyesület - © 2008 - 2024 - faesztergalyos-egyesulet.hupont.hu

A weblap a HuPont.hu weblapszerkesztő használatával született. Tessék, itt egy weblapszerkesztő.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »